Hakkımızda

Han Restorasyon İnşaat 2014 yılından bugüne geleneksel değer ve üretim ahlakını koruyarak, değişikliklere açık bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir. Uzmanlaştığı inşaat alanında konut sektörünü temel alan olarak görmüş ve sadece bu alanda kaliteli sonuçları hedeflemiş, fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.

Han Restorasyon İnşaat konut projelerinde insan odaklı çalışma esastır. Projelerimizin gerçekleştirildiği alanlar tüm fiziki, teknik ve sosyal şartların dikkate alındığı alanlardır. Başka bir deyişle firmamız nezih ve insan yaşamını önemseyen, şehirleşme, ulaşım ve sosyal donatı alanları önemsenerek, bu kriterlere uygun alanlarda inşa edilir. Öncelikle deprem dayanımı, çevre tanzimi, kullanılabilirliğin en üst düzey de tutulduğu projelerinde, en kaliteli malzeme kullanımı koşulsuz bir tercihdir. Tüm detaylar proje ve uygulama aşamasında uzman ekiplerce incelenerek, büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Konutlarımızın yapım süreleri satışa endeksli olmadan, güçlü ekonomik yapımızla belirlediğimiz sürede tamamlanır.

Sektörde kalıcı olma hedefi kuruluşumuzun değişmeyen amacıdır. Bu nedenle de projelerimizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcuttur.

Aydın Gürhan

HAN Restorasyon ve İnşaat A.Ş. & AG Altyapı ve İnşaat A.Ş. Grup Firmalarının kurucusu ve günümüzde de Yönetim Kurulu Başkanıdır.

1980’li yıllarda İnşaat sektörüne giriş yapan Aydın Gürhan, Yurtiçi ve Yurtdışı bir çok projenin altına imzasını atmıştır.

‘Bizleri geçmişten günümüze kadar taşıyan başarıların sebebi benimsemiş olduğumuz düşüncedir. Bu düşünce; sadece kar odaklı merkezler olmasıyla değil, toplum çıkarlarını ve paydaşlarımızı da koruyup kollamaktan geçmektedir. Yaptığımız işler öncelikle kendimizin beğenebildiği kalitede olmalıdır ki talep edenlerin emek sarf ederek elde ettiği bu ürünler onları memnun, mutlu, huzurlu edebilsin. Bunun için çalışıp çabalayıp kendimizi ve yaptığımız işlerimizi geliştirmekteyiz.’