Tamamlanan Projelerimiz

Tarlabaşı 360 Projesi Tarihi Yapılar Restorasyon

Taksim Tarlabaşı meydanında bulunan 1800’lü yıllarda inşaa edilip günümüze kadar gelen tarihi miras niteliğindeki binaların restorasyon, zemin güçlendirme işlemleri HAN Restorasyon ve İnşaat A.Ş. tarafından eksiksiz bir şekilde tamamlanarak teslim edilmiştir.

Topkapı Evleri

Topkapı İş Merkezleri yakınında bulunan Topkapı Evleri projesinde Alüminyum Kompozit Sistem ile altyapısı hazırlanarak Dış Cephe Seramik Kaplama işi Grup firmamız AG Altyapı ve İnşaat A.Ş. tarafından eksiksiz bir şekilde tamamlanarak teslim edilmiştir.

Beymen Metropol

Metropol AVM’nin içinde yer alan Beymen Mağazası projesinin tüm inşaai imalat ve mühendislik işleri HAN Restorasyon ve İnşaat A.Ş. tarafından eksiksiz bir şekilde tamamlanarak teslim edilmiştir.

HupaLupa Metropol

Metropol AVM’nin oyun&eğlence merkezi kompleksi olan HupaLupa projesinin tüm inşaai imalat ve mühendislik işleri HAN Restorasyon ve İnşaat A.Ş. tarafından eksiksiz bir şekilde tamamlanarak teslim edilmiştir.

Cinematica Metropol

Metropol AVM’nin sinema kompleksi olan Cinematica projesinin tüm inşaai imalat ve mühendislik işleri HAN Restorasyon ve İnşaat A.Ş. tarafından eksiksiz bir şekilde tamamlanarak teslim edilmiştir.